M070swp1 r3 7 0 inch tft lcd display по низкой цене
M070SWP1 R3 7.0 inch TFT LCD Display Panel
Купить за 27402.59 RUR
Не пропускайте акции и распродажи в нашем магазине.
/ / / подобные товары
Купить за 28629.67 RUR
/ / / подобные товары
M070SWP1 R5   M070SWP1 R3   7.0-Inch LCD Display with 800*480 Resolution
M070SWP1 R4 7 800*600 TFT-LCD Display Modules
50pins TTL 7 800*480 M070SWP1 R4 WLED TFT-LCD Display Panel Zhiyan supply
A070VW04 V0 60pins 7 inch 800*480 TFT-LCD Display Screen A070VW04 V.0
1PCS 2.4 inch TFT color LCD touch screen display module compatible uno R3 240 * 320
7 Inch 1024x600 TFT LCD Display RGB Interface 50 Pins
7 inch TFT-LCD Display 1024*600 Resolution RGB Interface